چاپ لیبل یک فرایند ساده و موثر است که لیبل های با کیفیت بالا را برای کاربردهای بی شماری تضمین می کند. این برچسب های حساس به فشار از تکنیک های جدیدی استفاده می کنند که وضوح چاپ بالا و چاپ به موقع در کسری از زمان مورد نیاز برای روش های سنتی چاپ برچسب را امکان پذیر می کند. اگر عملیات کاری مشتری به چاپ کوتاه یا بلند مدت با لیبل و با اسکوزهای متعدد نیاز دارد، این متد چاپ روش ارجحی می باشد.

شروع با انتخاب بهترین پرینتر چاپ لیبل

اولین مرحله در فرآیند چاپ لیبل، پرینتر آن  است. یک تولید کننده محصول برای پاسخگویی به نیازهای چاپ شرکت خود، باید یک پرینتر حرفه ای و معتبر داشته باشد. این تولیدکننده پس از پرس و جوها و اطلاع از قیمت های خرید خود را انجام  می دهد، و هنگامی که پیشنهاد مطلوب از مشتری دریافت کند جهت انجام کار از این پرینترها (بیکسولون، زبرا، ایپسون و غیره) استفاده می کند. 

نهایی کردن پرونده آماده چاپ

پس از توافق های انجام شده در مورد خدمات چاپ لیبل، شرکت با ارائه طراح لیبل با استفاده از نرم افزارهای مربوطه پرونده ای آماده برای چاپ تهیه  می کنند. این یک روند نسبتاً ساده است. طراح اطلاعات و گرافیکی را که لیبل های چاپ شده باید شامل شود، در اختیار پرینتر قرار می دهد و ورودی لازم را برای طراحی نهایی ارائه می دهد. پرونده آماده چاپ قبل از نهایی شدن چندین تکرار را پشت سر می گذارد. در این مدت، طراح لیبل نیز الزامات نسخه های چاپی متعدد را تعریف می کند. چاپ برچسب حساب کردن انواع مختلف محصولات را در همان خط تولید آسان تر و روند چاپ را ساده می کند. به عنوان مثال ، اگر شرکتی محصولات موجود برای خرید را در ظروف با اندازه های مختلف بخواهد، شخص چاپگر برچسب هایی تولید می کند که شامل تغییرات مناسب برای هر اندازه محصول باشد. همین امر در مورد محصولات مختلف با سایز و نوع لیبل های متفاوت نیز تعریف می شود. داده های متغیر نقش زیادی در روند چاپ دارند. پرینترهای لیبل (برچسب) از داده های متغیر برای تولیدلیبل هایی با شماره های پی در پی، بارکد های مختلف و چندین طرح در یک اجرا استفاده می کنند. (از طریق پایگاه داده) هنگامی که طراح تمام داده های متغیر را که باید در کار چاپ گنجانده شود، در اختیار شخص چاپگر قرار می دهد، چاپگر نیز پرونده های آماده چاپ را نهایی کرده و به درستی به فرآیند چاپ لیبل ها می پردازد.

روند چاپ برچسب

در چاپ برچسب لیبل ها باید دقت کرد که تمام محتویات برچسب کاملاً خوانا باشند، بارکدها به راحتی قابل اسکن باشند. برای چاپ این لیبل ها نیاز به استفاده از پرینترهایی مانند بیکسولون مدل SLP-DX220 استفاده کرد. این سیستم چاپ پیشرفته برچسب هایی با بالاترین کیفیت ممکن را تضمین می کند که به راحتی از چاپ معمولی پیشی می گیرد. این پرینتر سرعت چاپ SLP-DX220 برابر با 152.4 میلی‌متر در ثانیه و عرض چاپ 54 میلی‌متر را دارد. این سیستم با استفاده حداکثر از هر ریبون، ضایعات را به حداقل می رساند. پریبنتر لیبل زن بیکسولون مدل SLP-DX220 یکی از بسیار تجهیزات فروشگاهی است که آی تی پرداز برای ارائه چاپ لیبل ها با بهترین کیفیت برای انواع مختلف برنامه ها در کوتاه مدت به مشتریان ارائه می دهد.

با یک متخصص چاپ لیبل معتمد کار کنید

چاپ لیبل برای هر فردی که به لیبل سفارشی برای کسب و کار خود همچون دستگاه های پزشکی، محصولات غذایی، دارویی یا هر محصول دیگری که باید اطلاعات دقیق روی برچسب آنها را داشته باشد، گزینه ایده آل است. لیبل های دقیق و قابل خواندن به اطمینان از استفاده مناسب از محصول و ایمنی مصرف کننده کمک می کنند. آنها همچنین می توانند محصولات را در برابر رقبا متمایز کنند. سرمایه گذاری در چاپ لیبل با کیفیت بالا تقریباً برای هر فردی می تواند یک انتخاب خارق العاده باشد، اما فقط به شرطی که فرد با یک چاپگر حرفه ای لیبل مانند شرکت آی تی پرداز کار کند.

چ