پرینت کارت

چاپ کارت هوشمند

کارت هوشمند استفاده های متعددی دارد. کارت هوشمند نوعی  از کارت اعتباری استاندارد می باشد که برای هر شخصی همانند یک کیف پول الکترونیکی می باشد. چیپ و یا همان حافظه داخلی این کارت، بخش هوشمند ساز کارت می باشد. یکی از فعالیت های شرکت آی تی پرداز چاپ کارت هوشمنداست. این مجموعه چاپ کارت هوشمند را در تیراژهای مختلف از یک تا هزاران عدد کارت را به بهترین نوع و با کیفیت ترین شکل ممکن انجام می دهد.

چاپ کارت هوشمند

چاپ کارت پرسنلی

کارت شناسایی، هویت افرادمی باشد که در آن اطلاعات هویتی  کارمندان، دانشجوها، اعضای یک تیم و…  چاپ می‌شود. یکی از تخصص های شرکت itpardaz چاپ کارت پرسنلی می باشد. تضمین کیفیت چاپ، استفاده از بهترین دستگاه های چاپ کارت ، پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد مصرفی با کیفیت است. طراحی کارت پرسنلی به صورت پیشرفته توسط طراحان مجرب و حرفه ای انجام می شود. شما کاربران عزیز می توانید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین وقت و زمان صاحب کارت پرسنلی با کیفیت شوید.

چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت دانشجویی

کارت دانشجویی روی کارت های با جنس های مختلف چاپ می شود. دوام جنس، رنگ و وضوح کیفیت عکس دانشجو از گزینه های واجب در این دسته از کارت ها می باشد. شرکت itpardaz علاوه بر سایر کارت ها سفارش چاپ کارت دانشجویی را در یک و چندین عدد برای دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر انجام می دهد. شخصی سازی کارت های دانشجویی نیز در همین مجموعه انجام می شود.

چاپ کارت دانشجویی

ارتباط با کارشناسان فروش

مهندس مختارنیا          09154903500

مهندس اسدی            09154903400